Sylwia Łazarz

Sylwia Łazarz pomoc wychowawcy

Pomoc wychowawcy

Studentka trzeciego roku Krakowskiej Akademii na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z j. angielskim o specjalności nauczyciel. Doświadczenie jeśli chodzi o prace z dziećmi zdobyła podczas licznych praktyk zawodowych w przedszkolach i szkołach podstawowych.
Praca w naszej placówce jest dla niej możliwością dalszego rozwoju i podniesienia kwalifikacji zawodowych w dziedzinie nauczania i wychowywania dzieci.
Jest osobą odpowiedzialną, solidną, wywiązującą się z powierzonych jej obowiązków.
Z entuzjazmem podchodzi do nowych zadań. Lubi pracę z najmłodszymi, która daje jej wiele radości, satysfakcji z możliwości przekazywania posiadanej wiedzy.