Magdalena Pizur

Magdalena Pizur Nauczyciel wychowawca – przedszkole

Nauczyciel wychowawca – przedszkole

Absolwentka kierunku praca socjalna z rodziną w Akademii Ignatianum w Krakowie. W obecnej chwili kontynuuje edukację na kierunku pedagogika specjalna oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Podczas licznych praktyk, działań o charakterze wolontariatu i kursów zdobywała cenne doświadczenie oraz umiejętności pozwalające na rozwijanie kompetencji w zakresie opieki i wychowania dzieci. Otwarta i wrażliwa na ich indywidualne potrzeby, a także zmotywowana do wysiłku na rzecz dbania o ich dobry i harmonijny rozwój.