Ilona Olech

Ilona Olech Nauczyciel wychowawca – zerówka

Nauczyciel wychowawca – zerówka

Umiejętności zdobyte w trakcie studiów nauczycielskich na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagielońskiego rozwija studiując Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Uczęszcza na liczne kursy i warsztaty z zakresu pedagogiki i dydaktyki. Jest osoba życzliwą, otwarta i uśmiechnięta. W pracy z dziećmi postępuje według maksymy Janusza Korczaka: „Przede wszystkim należy uczyć dziecko patrzeć, rozumować i kochać, dopiero potem uczy się je czytać…”.