Urszula Siwek

Urszula Siwek Opiekun w żłobku

Opiekun w żłobku

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Obecnie kontynuuje naukę poprzez studia magisterskie w Akademii Ignatianum w Krakowie. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała poprzez liczne praktyki, natomiast wiedzę teoretyczną na ten temat poszerza poprzez udział w rozmaitych kursach i szkoleniach. Jest osobą ciepłą, otwartą, pogodną, cierpliwą, ale przede wszystkim – kochającą dzieci. W swojej pracy z dziećmi kieruje się mottem: „Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie”.— Paulo Coelho.