Natalia Sobolewska

Natalia Sobolewska Opiekun w żłobku

Opiekun/wychowawca w żłobku

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunku Socjologia i specjalizacji Praca Socjalna. Osoba otwarta, cierpliwa, pełna optymizmu i energii. Pracuje z dziećmi od początku studiów – na placach zabaw, jako opiekun i animator, jako prywatna niania, a także praktykantka i wolontariuszka w klubie malucha i domu małego dziecka. Wciąż poszerza swoją wiedzę na temat dzieci, studiując pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Pedagogicznym. Praktykuje w szkole podstawowej. W wolnym czasie jeździ konno, biega z psem i jeździ na nartach. Uwielbia tańczyć i śpiewać – kiedyś występowała w musicalach. Kocha zwierzęta. Jest wrażliwą i ciepłą osobą. W życiu kieruje się słowami Konfucjusza “powiedz, a zapomnę; pokaż, a zapamiętam; pozwól wziąć udział, a zrozumiem”.