Magdalena Marzęcka

Monika Nowakowska

Pomoc wychowawcy – grupa średnia

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Filologia Polska (specjalność nauczycielska z oligofrenopedagogiką). Studia te ukończyła na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, gdzie obecnie kontynuuje naukę na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Doświadczenie w zakresie pedagogiki zdobywała na licznych praktykach w szkole podstawowej, jednak swoją przyszłość wiąże z pracą z dziećmi w młodszym wieku.

Aby poszerzać swoją wiedzę, bierze udział w różnego rodzaju szkoleniach oraz kursach. Jest osobą cierpliwą, kreatywną i pozytywnie nastawioną do życia. Uśmiech dziecka sprawia jej największą radość i satysfakcję z pracy.