Bernadeta Klimek

Bernadeta Klimek położna w żłobku

Położna w żłobku

Bernadeta Klimek jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku położnictwo. Obecnie, kontynuuje studia magisterskie na wydziale Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szczególną radość sprawia jej opieka nad dziećmi, jak i częściowy udział w ich wychowaniu, bowiem jak sama twierdzi, dorosłość jest niejako odbiciem dzieciństwa, dlatego każde dziecko powinno mieć równe szanse na jak najlepszy rozwój. Jest osobą serdeczną, zawsze gotową do pomocy, cierpliwą i empatyczną. W wolnej chwili uwielbia czytać książki, gotować i podróżować.