Barbara Batko

Opiekun w żłobku

Barbara Batko ukończyła studia licencjackie na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Zdobywała doświadczenie dzięki licznym praktykom, kursom, poprzez wolontariat oraz w trakcie rocznej pracy w żłobku.

Jest osobą pogodną, radosną i cierpliwą. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Największą satysfakcję sprawia jej obserwowanie postępów i osiągnięć swoich podopiecznych. Uważa, że do każdego dziecka należy mieć indywidualne podejście, okazywać mu szacunek, motywować do pracy oraz wywoływać uśmiech i radość, ponieważ jak mówił Phil Brosman „dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym, niezastąpionym”.