Edyta Sitarz

Edyta Sitarz, nauczyciel wychowawca w przedszkolu Fair Play

Nauczyciel Wychowawca – grupa przedszkolna

Absolwentka Pedagogiki Przdszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Uczestniczka wielu warsztatów o tematyce dziecięcej, była tancerka baletowa. Przywiązuje wielką wagę do aktywności fizycznej w życiu najmłodszych. W przedszkou Fair Play pracuje 3 rok.

Energiczna z głową pełną pomysłów. Jej pasją jest malarstwo, przez co zajęcia plastyczne z przedszkolakami są niezwykle twórcze i rozwijające ich kreatywność.