Małgorzata Wielgorz

Małgorzata Wielgorz Opiekun w żłobku

Opiekun w żłobku

Studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi stała się jej celem od kiedy zaczęła opiekować się dziećmi jako niania. To było zachęta do rozpoczęcia studiów o kierunku pedagogicznym. Chęć poszerzania wiedzy o dzieciach i pracy z nimi jest świadectwem jej zaangażowania w pracę i radości, jaką jej ta praca przynosi. Doświadczenie zdobywała także podczas realizowania praktyk studenckich. Uważa, ze zanim zaczniemy uczyć dzieci, sami powinniśmy się o nich wiele nauczyć.