Beata Blak

Beata Blak Kierownik żłobka / Opiekun – wychowawca

Kierownik żłobka/ Opiekun – wychowawca

Absolwentka Nauk Ekonomicznych i Społecznych – specjalizacja: Socjologia. Zwraca szczególna uwagę na proces przystosowania się każdego dziecka do życia społecznego poprzez przekazywanie systemu wartości: norm, wzorów zachowań, nawyków obowiązujących w życiu społecznym. Stara się rozwijać w każdym dziecku zasady: szacunku, uczciwości, współpracy w grupie ponieważ każde dziecko jest odbiciem wychowującego go społeczeństwa. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi nabyła jako pomoc nauczyciela w grupie trzylatków w Przedszkolu Fair Play. Obecnie swoją wiedzę pogłębia również w zakresie Prawa w Zarządzaniu. Największą spełnioną rolą i doświadczeniem życiowym jakie zdobyła ,,to bycie od 22 lat Matką,,.”