Justyna Wajda

Justyna Wajda Pomoc wychowawcy grupa starsza

Pomoc wychowawcy grupa starsza

Absolwentka filologii polskiej i oligofrenopedagogiki (specjalność nauczycielska) Uniwersytetu Pedagogicznego. Podczas studiów zdobyła doświadczenie zawodowe odbywając praktyki w szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach. Praca na każdym szczeblu edukacji nauczyła ją cierpliwości i wytrwałości. Praca w przedszkolu daje jej ogromną radość, dlatego postanowiła poszerzyć swój wachlarz umiejętności poprzez podyplomowe studia z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Miłośniczka zwierząt i literatury. W pracy z dziećmi kieruje się słowami Ronalda Russella: „Dzisiejszy człowiek, które żyje miłością i pięknem, to dziecko, które wczoraj żyło radością”.