Przedszkola prywatne i żłobki Fair Play

Nasza misja

Wychowanie przez sport

Dla harmonijnego rozwoju dzieci niezwykle ważny jest sport, który nie tylko hartuje ciało, ale także umysł człowieka. W związku z tym nasze żłobki i przedszkola sportowo-językowe jako misję wyznaczyły sobie właśnie wychowanie przez sport, co jest też spójne z profilem naszej działalności. Jednocześnie trzymamy się zasady, że sport ma być dla dzieci przede wszystkim zabawą, a nie rywalizacją.

zajęcia sportowe w przedszkolu

Nasza filozofia

Posiłki

Oferujemy 5 posiłków dziennie:

• śniadanie w godzinach 8:30 – 9:00,
  • drugie śniadanie ok. godziny 10:00 (owoce),
  • obiad z dwóch dań w godzinach 12:00 – 12:30,
  • podwieczorek w godzinach 14:30 – 15:00,
  • drugi podwieczorek w godzinach 17:00 – 17:30.

Napoje podawane są przez cały dzień bez limitów (soki, herbatki, kakao, woda mineralna).

Posiłki przygotowywane są przez doświadczoną firmę cateringową. Oferujemy menu podstawowe, wegetariańskie, dietę bezmleczną, bezglutenową oraz indywidualną. Nad prawidłową kalorycznością posiłków czuwa dyplomowany dietetyk.

Aktualne menu jest przesyłane co tydzień na maila Rodziców.

Spotkania ze specjalistami

Logopeda

Czuwa nad prawidłowym rozwojem umiejętności mowy naszych pociech. Przedszkole organizuje regularne zajęcia z logopedą dla wszystkich dzieci (zajęcia raz w tygodniu w grupach) oraz bezpłatne konsultacje dla Rodziców.

Psycholog

Dzięki współpracy z wykwalifikowanym psychologiem dziecięcym jesteśmy w stanie zapewnić prawidłowy rozwój emocjonalny naszych pociech oraz w szybkim czasie zakomunikować ewentualne problemy. Psycholog przedszkolny prowadzi obserwacje dzieci podczas zajęć i zabaw, dla Rodziców udostępnione są bezpłatne konsultacje z psychologiem raz w miesiącu (terminy na tablicy ogłoszeń).

Pielęgniarka

Dzięki regularnym wizytom pielęgniarki w grupach żłobkowych gwarantujemy higienę i czystość.