Prywatny żłobek i przedszkole Kraków Ruczaj 43

Niepubliczne przedszkole i prywatny żłobek Ruczaj (ul. Ruczaj 43)

Jeśli interesuje Cię niepubliczny żłobek lub przedszkole w Krakowie z własnym placem zabaw, to zapraszamy na ul. Ruczaj. Właśnie tam mieście się jedno z przedszkoli Fair Play. Nasza misja oparta jest na filozofii Pierre’a de Coubertina (założyciel Komitetu Olimpijskiego), czyli wychowaniu przez sport. Aktywność fizyczna jest nie tylko dobra dla ciała, ale przede wszystkim jest doskonałą metodą wychowania współczesnego człowieka w duchu pokoju.
Przedszkole prywatne i niepubliczny żłobek Fair Playna ul. Ruczajzapewniają dzieciom zdrowy i harmonijny rozwój. Pracujący u nas nauczyciele i trenerzy przekazują na zajęciach dydaktycznych oraz sportowych wartości etyczne i moralne. Ponadto dbają o całościowy rozwój psychofizyczny naszych pociech. Głównym celem jest wychowanie w duchu poszanowania zasady „fair play” zarówno w sporcie, jak i codziennym życiu. Kształtujemy w dzieciach zasady zdrowej rywalizacji, współpracy, szacunku dla innych, a także wyposażamy je w całą gamę umiejętności związanych z życiem w społeczeństwie.

Prywatny żłobek i przedszkole Kraków Ruczaj 43

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB

Niezbędnik przedszkolaka/ żłobkowicza

Informujemy rodziców/opiekunów, że w naszej placówce jest realizowane roczne przygotowanie do szkoły tzw. "zerówka".

Przedszkole prywatne i żłobek Kraków Ruczaj 43

Obiadki

Posiłki przygotowywane są przez doświadczoną firmę cateringową Menu-Catering. Ofertujemy 5 posiłków dziennie. Realizujemy diety specjalne (wegeteriańską, bezmleczną, bezglutenową, itp.) oraz indywidualne.  Aktualne menu jest cotygodniowo przesyłane do wiadomości Rodziców.

Przedszkole niepubliczne i żłobek Kraków Ruczaj 43

Zajęcia oferowane przez przedszkole/ żłobek bez dodatkowych opłat:

• język angielski (codziennie)
  • taniec (raz w tygodniu)
  • gimnastyka (raz w tygodniu)
  • tenis (raz w tygodniu)
  • piłka nożna (raz w tygodniu)
  • logopedia (raz w tygodniu)
  • rytmika (raz w tygodniu)
  • religia (raz w tygodniu)
  • opieka psychologa i neurologopedy
Prywatne przedszkole sportowo - językowe Kraków Ruczaj 43

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa): 1000zł

Czesne przedszkolne: 1049zł

Czesne żłobkowe: 1.599zł; od czesnego odejmowana jest dotacja UMK w kwocie 35zł/ dzień (ok. 735zł miesięcznie) oraz dotacja 400+

Oferujemy zniżki dla rodzeństwa.

Opłata za wyżywienie - menu ogólne:

śniadanie - 3zł, II śniadanie – 1zł, obiad – 13zł, podwieczorek – 3zł, II podwieczorek – 1zł.

PM&PM S.C.; PKO BP 67 1020 2906 0000 1402 0236 3356

Żłobek i przedszkole