Przedszkole prywatne i niepubliczny żłobek Śródmieście Kraków Nullo 42

Niepubliczne przedszkole i prywatny żłobek Śródmieście (ul. Nullo 42)

Przedszkole prywatne i niepubliczny żłobek Fair Play znajduje się w dzielnicy Śródmieście - Kraków. Naszą misją jest wychowanie przez sport, ponieważ jest to doskonały sposób nie tylko na hartowanie ciała, ale także umysłu człowieka. Prowadząc zajęcia w prywatnym żłobku i przedszkolu niepublicznym w Śródmieściu kładziemy naciska na nauczenie dzieci stosowania na co dzień zasad fair play. Uczymy współpracy, szacunku dla innych, a także różnych umiejętności niezbędny do dobrego funkcjonowania w społeczeństwie.
Sport odgrywa doniosłą rolę w przygotowywaniu dzieci do podejmowania odpowiedzialnych decyzji, kształtuje charakter i emocje. Dzięki naciskowi na aktywność fizyczną niepubliczny żłobek w Śródmieściuoraz prywatne przedszkolew Śródmieściu rozwijają w dzieciach uczciwość, wytrwałość, lojalność oraz sprawiedliwość. Z czasem sport staje się ich nawykiem.
W naszej placówce dbamy o to, aby każde dziecko mogło rozwijać się zgodnie z swoimi indywidualnymi predyspozycjami, a także odkrywać w sobie różne talenty. Wszystkie zajęcia, zarówno dydaktyczne, jak i sportowe prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, instruktorów oraz trenerów. Przedszkole prywatne w Śródmieściu oraz niepubliczny żłobek w dzielnicy Śródmieście, to gwarancja, że Twoje dziecko będzie pod naprawdę dobrą opieką. Panuje u nas ciepła, rodzinna atmosfera, a zatrudniony przez nas personel dba o to, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie i wyjątkowo. Zapraszamy!

Przedszkole prywatne i niepubliczny żłobek Śródmieście Kraków Nullo 42

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB

Niezbędnik przedszkolaka/ żłobkowicza

Informujemy rodziców/opiekunów, że w naszej placówce jest realizowane roczne przygotowanie do szkoły tzw. "zerówka".

Przedszkole prywatne i żłobek Kraków Nullo 42

Obiadki

Posiłki przygotowywane są przez doświadczoną firmę cateringową Menu-Catering. Ofertujemy 5 posiłków dziennie. Realizujemy diety specjalne (wegeteriańską, bezmleczną, bezglutenową, itp.) oraz indywidualne.  Aktualne menu jest cotygodniowo przesyłane do wiadomości Rodziców.

Przedszkole niepubliczne i żłobek Kraków Nullo 42

Zajęcia oferowane przez przedszkole/ żłobek bez dodatkowych opłat:

• język angielski (codziennie)
  • taniec (raz w tygodniu)
  • gimnastyka (raz w tygodniu)
  • piłka nożna (raz w tygodniu)
  • logopedia (raz w tygodniu)
  • rytmika (raz w tygodniu)
  • opieka psychologa i neurologopedy
Prywatne przedszkole sportowo - językowe Kraków Nullo 42

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa): 1000zł

Czesne przedszkolne: 1049zł

Czesne żłobkowe: 1.599zł; od czesnego odejmowana jest dotacja UMK w kwocie 35zł/ dzień (ok. 735zł miesięcznie) oraz dotacja 400+

Oferujemy zniżki dla rodzeństwa.

Opłata za wyżywienie - menu ogólne:

śniadanie - 3zł, II śniadanie – 1zł, obiad – 13zł, podwieczorek – 3zł, II podwieczorek – 1zł.

PM&PM S.C.; PKO BP 67 1020 2906 0000 1402 0236 3356

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Sportowo-Językowy Fair Play