Kadra przedszkola i żłobka przy ul. Dekerta

Kadra przedszkola i żłobka przy ul. F. Nullo

Grupa średnia
Grupa żłobkowa

Kadra przedszkola i żłobka przy ul. Ruczaj

Grupa żłobkowa

Kadra przedszkola i żłobka przy ul. Szuwarowa

Grupa starsza
Grupa młodsza

Kadra przedszkola i żłobka przy ul. Życzowskiego

Grupa młodsza
Grupa starsza

Małgorzata Sas-Kusek współwłaściciel Fair Play

Małgorzata Sas Kusek

Współwłaściciel

Była zawodniczka gimnastyki sportowej oraz uczennica Zespołu Pieśni i Tańca Małe Słowianki. Kobieta z pasją, pełna energii, mająca wspaniały kontakt z dziećmi, potrafiąca pogodzić życie rodzinne z życiem zawodowym.

Studiowała w Tuluzie, Montpellier, Warszawie, Krakowie – biegle włada czterema językami.

Doświadczenie zawodowe w dziedzinie finansów i zarządzania projektami z pewnością okaże się nieodzowne w realizacji jej życiowego projektu, jakim jest Przedszkole „Fair-Play”.

Magdalena Dubisz-Ucherska współwłaściciel Fair Play

Magdalena Dubisz Ucherska

Współwłaściciel

Jest wykształconym socjologiem, jednak przez wiele lat pracowała, jako handlowiec doskonaląc swoje umiejętności biznesowe.

Jest również doświadczoną matką trójki dzieci, co powoduje, że z dużą odpowiedzialnością, mądrością i pasją realizuje swój życiowy projekt, którym jest tworzenie Niepublicznych placówek Przedszkolnych i Żłobkowych.